Follow by Email

Saturday, February 10, 2018


Під час відсутності Мета English Speaking Club продовжує успішно працювати. В четвер 8 лютого і в суботу 10 лютого у нас були чудові спікери - Ольга С., Михайло Г. та Саша Б.
Окрім того, по понеділках і надалі тривають заняття для початківців.


Tuesday, February 6, 2018


Who could ever suggest, that English Club about ghosts would be such a success?
Nevertheles, topic ‘GHOSTS: MYTHS OR REALITY?’ with Alex E. attracted a lot of people, the WOA Center was overcrowded and the meeting lasted half an hour longer than usual.
English Clubs with Alex E. are always interesting and are like a perfomance. The same was this time. And - everyone had something to say. It turned out, that almost each one had some mysterious experience...


Це сталося!
Волонтери програми AIESEC з Туреччини, Китаю і далекої Індонезії завітали до Центру "Вікно в Америку" і провели чудову зустріч-презентацію, розповідаючи про свій досвід, ділячись враженнями і відповідаючи на питання, що цікавили наших відвідувачів.
Як завжди, запрошуємо всіх охочих відвідати гуртки спілкування англійською мовою.

Saturday, January 20, 2018

This week we had three meetings in the English Club with Matt M. On Tuesday we talked about the bravest moments of our lives and had a US Quiz about Alabama, the Beautiful, the Sweet Home State. On Thursday and on Saturday the main topic for discussion was travelling and the teams of our clubers presented their best ideas. And one more task - how many colors can you find on the list below?20 січня 1986 року в Сполучених Штатах Америки було вперше відзначено День Мартіна Лютера Кінга - американського баптистського проповідника і лідера руху за громадянські права 1960-х років, речника тактики ненасильства в боротьбі проти расизму і наймолодшого в історії лауреата Нобелівської премії миру, яка була присуджена йому 14 жовтня 1964 за очолення ненасильницького опору расовим упередженням в США.
Щороку Мартін Лютер Кінг згадується в США, тож Центр «Вікно в Америку» не міг залишити поза увагою цю видатну постать. 17 січня в Центрі відбулася інформаційна година «The time is always right to do what is right» («Час завжди в праві робити те, що правильно»).
Ведучим заходу був Джон Реймонд Мейстер – хто, як не корінний американець, краще розповість про історію своєї держави та її діячів? Учасники заходу дізналися чимало цікавого про Мартіна Лютера Кінга, а також поділилися своїми знаннями і висловили власні міркування щодо питань свободи.

Tuesday, January 16, 2018

Гуртки в Центрі "Вікно в Америку" проходять за розкладом, і вчора, в понеділок, на черговому занятті для початківців ми вчилися ставити різнотипні запитання. А сьогодні увечері очікуємо на волонтера Мета і його краєзнавчу програму - цікаво, який американський штат буде сьогодні?


Wednesday, January 3, 2018


Christmas is over, Matt has come back 
Speaking Club on Tuesday gave us new information about Massachusetts, positive emotions and joy!