Follow by Email

Resources

              1. NEWSPAPERS AND MAGAZINES
              2. DVDs and CD-ROMs

          NEWS FROM THE WORLD
       /Новини з усього світу/

(Business and political analyses updated throughout the week)


Kyiv Post – Last News from Ukraine.
Kyiv Post is Ukraine’s leading English-language newspaper. It has developed a sterling reputation for outstanding reporting, independent opinion and world-class: http://www.kyivpost.com/newspaper/
LANGUAGE TEACHING  AND LEARNING
/Викладання та вивчення мови/

English. ИД «Первое Сентября» http://eng.1september.ru/
English 4U. Журнал для изучающих английский язык
/http://www.english4u.dp.ua/                                                                                                                   
English Language & Culture. Fortnightly. Experience in teaching and learning English /методика викладання, педагогічна майстерня, розмовні теми, розробки уроків.
English Learner’s Digest. Learn English in stories, fiction, music and news.
English Lessons. This paper is for you and is made of your submitted classes and out-of-class activities.  Lessons for  different levels in accordance with a new national curriculum. It has just completed its twentieth year of publication and remains unique in its scope.
The Economist  – (News in the Global Economics) - http://www.economist.com/
National Security & Defense – (Reforms in Ukraine) - http://www.razumkov.org.ua/eng/journal.php
New Scientists – (Research & Innovations, new ideas and innovations in the world of science). 

Англійська мова та література (A magazine for English teachers)
Іноземні мови
Іноземні мови в навчальних закладах
Иностранные языки в школе
Методическая Мозаика

TRAVEL, FUN AND LEISURE
/Подорожі, розваги та дозвілля/
National Geographic  – (Nature and Its Research).
English Tiles - /everything for learning English: grammar, words, pieces of advice/.
 
Speak Out. Журнал для изучающих английский язык  /For those who learn English/.
Welcome to Ukraine – (National traditions   and    culture,     tourism   and environment, science and sport …of Ukraine). 
METHODOLOGY AND LINGUISTICS
/методологія та лінгвістика/
English in Education 
The Modern Language Journal. A methodological publication for professionals. 
Вестник Московского университета. Лингвистика и межкультурная коммуникация /наукові статті, матеріали дискусій, інформація про наукові конференції / 
HUMANITIES
American Literary History
 DVDs and CD-ROMs
DVD-ROM
Наш Центр пропонує своїм відвідувачам DVD диски, компакт диски, відеокасети та книги, тематично пов'язані з США. Запропоновані ресурси охоплюють майже всі аспекти життя США, американської культури. Ми надаємо вільний доступ до матеріалів, представлених у Центрі. Кожен наш відвідувач також може скопіювати інформацію з друкованих джерел.
Докладнішу інформацію про ресурси Центру можна отримати з відповідних розділів меню.
CD-ROM
У нашому Центрі є великий набір інформаційних компакт-дисків різних тематик.
Нижче приведений список розділів та анонси змісту деяких дисків.
- Історія;
- Суспільно-політичні CD-ROM;
- Енциклопедії;
- Освіта.
Історія США неможлива без людей, які творили, підтримували, вдосконалювали цю країну. Це власне Президенти Америки, які були невід’ємною частиною Сполучених Штатів, її історичного минулого, та які і сьогодні продовжують керувати державою.
“USA Presidents” (Президенти США) – це повна, вичерпна інформація про всіх Президентів країни (портрети і біографії, запис голосів Президентів XX століття від Теодора Рузвельта до Біла Клінтона, промови від Джорджа Вашингтона, Томаса Джеферсона та Абрама Лінкольна, символи Президентів). Окрім цього, подані портрети і біографічні дані перших леді – дружин Президентів. Також представлена чудова можливість перевірити свої знання щодо володіння вірною інформацією стосовно кожного Президента шляхом гри, яка запропонована на даному диску.
“American Vista Atlas” (Американський Атлас) презентує цікаву та пізнавальну інформацію про США. Даний CD-ROM включає:• політичні, топографічні і тематичні карти для кожного штату;• більше, ніж 600 кольорових фотознімків, на яких зображені пейзажі та люди Америки;• приклади регіональних діалектів;• багатство історичної інформації, включаючи документи, карти та музику;• інша корисна інформація.
Як відомо, на протязі багатьох років енциклопедії вважаються тією скарбницею, яка вміщує максимум інформації на різну тематику. Зовсім недавно ми мали лише друкований варіант енциклопедій, а сьогодні у нас є можливість скористатися цією інформацією на електронних носіях.
„2003 Grolier Multimedia Encyclopedia” (Мультимедійна Енциклопедія) – це CD-ROM, на якому представлені статті трьох рівнів складності, атлас, словник, тезаурус та багато іншої корисної інформації пізнавального та навчального характеру.
Освіта була, є і буде важливим аспектом в житті кожної людини. На сучасному етапі розвитку суспільства значну роль відіграє міжнародна освіта. Але для того, щоб навчатися за кордоном потрібно знати мову тієї країни, де є бажання навчатися. Тому вивчення іноземної мови – це дійсно дуже необхідно в час розвитку тісних відносин з зарубіжними країнами.
Чудовий CD-ROM „How to Prepare for the TOEFL” (Як підготуватись до TOEFL) - це один з найкращих варіантів вдосконалити свої навики з англійської мови та отримати можливість поїздки в США на навчання. Як відомо, є спеціальний екзамен TOEFL, який складають всі бажаючі потрапити в Америку. Даний CD-ROM якраз і включає питання і відповіді про екзамен TOEFL, практичні вправи та вісім видів тестів подібних до тих, які мають місце при складанні цього екзамену.
Відео-касети
Інформаційний центр „Вікно в Америку” пропонує і відео-колекцію американських фільмів різного жанру.
1. Історичні фільми;
2. Наукова драма;
3. Документальний фільм про американські смаки;
4. Мелодрама;
5. Комедія;
6. Фантастична сага “Star Wars” (Зіркові Війни).
Історія
Характеризуючи історичні фільми, важко виділити серед них найкращі, тому що кожна історична подія має свою особливість. Та все ж хочеться зосередити увагу на серії відеокасет Freedom (A History of US)/(Свобода/Історія США), представлена глядачеві Філіпом Кюнхардтом III, Ненсі Сейнер та Пітером Кюнхардтом. Дана серія включає вісім відеокасет, кожна з яких складається з 2-х епізодів. Кожен епізод, в свою чергу, це певний історичний період в житті американців: як все починалося і до подій сьогодення, не обминаючи і жахливий теракт, який мав місце 11 вересня 2001 року.
Наукова драма
Race for the Super Bomb” ("Гонитва за Супербомбою"). Цей визначний фільм Томаса Ота демонструє боротьбу за створення зброї, яка могла б спасти світ від руйнівної війни – чи спонукати до знищення.
Документальний фільм про американські смаки
“United Tastes of America”. Присвятивши своє життя вивченню різних кухонь світу і зібравши різні рецепти з приготування їжі, Дорінда Хафнер висвітлює цікаву інформацію з приводу цього у фільмі Девіда Пресвіла, Кесі Фарел та Нікола Колтона „Єдині Смаки Америки”. Фільм складається з 2-х відеокасет. Перша з них включає: Італійсько-Американські Смаки; Єврейсько-Американські; Південно-Західні; Китайсько-Американські. Друга відеокасета складається з наступних частин: Африкансько-Американські Смаки; Кеджунські; Німецько-Американські; Рідні Американські. Справжній Melting Pot!
Мелодрама
„The Star”(Зірка) – це дослідження взаємозв’язку між „голлівудським стилем” як форми мистецтва та комунікативною системою. Перегляд ілюстрований сценами відомих кінокартин, охоплюючи більше, ніж півстоліття. Дана картина досліджує ті явища, які сприяли появі голлівудської золотої епохи. Актори і режисери прослідковують „концепцію зірки”.
Комедія
"Romantic Comedy” ("Романтична Комедія"). У даному фільмі Мартін Скорсіз й інші визначні актори досліджують „Царство” зла. Ця комедія приносить насолоду всім поколінням глядачів.